OCTOVÁNÍ: Moravskoslezký kraj

Re: Nevyhazuj starou varnou konvici!

Support for blue sky | 21.10.2011

Zdravím souseda ( z místa mezi Ha a FM ). Octuju od srpna a krom látajících sprejovacích letadel, potvrzuji kroužení helikoptéry i malého vrtulového letadla nad mou oblastí. Naposledy jsem se na ně pěkně díval v neděli od Sv. Jana v Bludovicích. A nevím co si mám myslet o tom paraglaidistovi, který se tu teď tak často objevuje.

Re: Re: Nevyhazuj starou varnou konvici!

lukin | 24.10.2011

Zdravíčko bydlím rok na lipkách o octování čtu poprvé a už se nedivím proč je tu tak krásně a cítím se tu strašně dobře. moc vám děkuji za to co děláte

Re: Re: Re: Nevyhazuj starou varnou konvici!

Support for blue sky | 26.10.2011

Snažím se :-) Jinak mnoho ohledně chemtrails i jiného je zde: https://orgo-net.blogspot.com/

Re: Re: Nevyhazuj starou varnou konvici!

pavel | 07.08.2012

Ten paraglidista jen využívá termiku, kterou mu vytvoříme pomocí toho octování a roztrhaných mraků. Já měl tu zkušenost pro změnu s větroni. Už dlouho jsem žádný neviděl (asi proto, že ta chemická obloha narušuje přirozenou termiku) ale když jsem uvařil pár litrů octA A TA UMĚLÁ sračka se rozpustila tak se objevily krásné bílé kumuly, mezi nimi Slunce a zvedl se i vítr - díky té termice - a taky větroně z blízkého letiště. Vždyť oni čekají jak na spásu, až se objeví termika a vzdušné proudy, aby si mohli zalítat. Už mě i napadlo tam zajet a dát s nima řeč o octování. Jsou to lidé spjatí s přírodou - a pokud by to vyzkoušeli a i oni si ověřili, že to funguje, bylo by to fajn. Dali by si to tichou poštou s ostatními plachtaři a je možné, že by se nad ČR i přestalo s chemtrailsováním, protože by ti zm...di zjistili, že se jim to nevyplácí.

Dnes

Ostravěnka | 16.10.2011

Dopoledne v Ostravě jasno, krásně modrá obloha , až kolem poledne to začlo: čárování na všech světových stranách, ale nějak přímo nad centrem Ostravy nelítali.Ocují,octují octují.....

hlásím,že octuji

Ostravěnka | 13.10.2011

Také já Ostravěnka v Ostravě octuji, nemám sice balkon a ani zahrádku,ale "chytrá ženská" vždy na něco příjde ,kde rozložit hadr namočený v octu. No a funguje to.Několikrát jsem dostala i pochvalu od manžela , že umím "zajistit" aby aspoň nachvilku svítilo sluníčko.:-))

opavsko

LUNA | 07.10.2011

Kousek za Opavou je denně octováno od jara. Přišla jsem na to, že nejvíc a nejrychleji se to vypaří, když jsou namáčeny nějaké věci. Když to mám v lavoru, tak nepozoruji téměř žádny úbytek tekutiny.Ani za velmi horkých dnů. Když je horko a pozoruji jak startují ze všech stran (mám výhled na celý obzor) , tak je liju na horký beton... Je sranda pak pozorovat, jak se najednou objevují monitorovací letadla bez čar..(najednou to jde bez "kondenzačních čar), aby se koukly proč jsou modré díry v nebi...místo jejich oparu.
Po tom, co jsem začala octovat, jsem si prvně všimla toho, že se rozpouští jejich čáry. Do té doby se to vždy jen roztáhlo.
a ani jednou nepřetrhlo třeba v polovině. V druhé půlce léta ale přišli sprejovači na to, že když lítají hodně vysoko, tak to na ně nestačí... Ten den jsedm rozlila i 5litrů octa během hodiny a nic. Zkusili lítat i hodně nízko... v tu chvíli jsem se začala i bát, protože hodně nízko lítala i monitorovací letadla. Orgonet mě ale pak uklidnil... že kolem něho taky hodně lítaj už po 3 roky. Uvítala bych moc, aby nás bylo víc...

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek