OCTOVÁNÍ: Moravskoslezký kraj

posílejte dál

Lenka | 13.08.2012

https://www.upnito.sk/0/bb7cbs333my9ea87zwqxjmq255e48f9h.png

killuminát

Peří | 01.08.2012

Mno a začíná to praskat. Sem zvědav jak se ti zm.di vypořádají s octem... ono lidi uvědomte si kolik to musí stát peněz. Celá ta organizace okolo projektu chemtrails musí jít do milionů korun během jedné části města ( poruby ) Zkrátka blbý litr octu za 10kč může překazit plán akce za milion kč. Nějak jsem nevěřil tomu že ocet jim může nějak vadit... ale ujistili mě tím jak mi div tou svou helikoptérou nevlítli dobytu :D tehdy mě utvrdili vtom že chemtrails existují a že jsem jim dost uškodil... to její kroužení celé dopoledne nad porubou nešlo popřít doslova něco hledali... a dost agresivně a zcela veřejně, nedělali si ani hlavu se stáním přímo nadmým domem 10min vkuse, ani stím mě nějak nenápadně prohlížet.. OBKROUŽILI MOU OSOBU VENKU, JEŠTĚ SE NAHLI AT LEPE VIDÍ. TI CO JEŠTĚ DNES TVRDÍ ŽE TOSOU LŽI TAK JE DLE MÉHO NÁZORU UŽ VADNÝ

Re: killuminát

Míla | 01.08.2012

Zdravím ze severu Čech,mám podobný zážitek ze začátku července.Klimoušové ten den sypali už od brzkého rána a ani já nelenila s octováním.Navečer hodně nízký přelet,malého tmavého letadla a vypadalo,že mi snad proletí barákem.Druhý den v práci mi kolegyně řekla,která bydlí poblíž,že ho také viděla,jak létá nízko a jakoby očumuje domy nad naší oblastí.

Ok zítra jdu pro ocet

Kurviňák | 11.05.2012

takjo, na zítra hlásí zataženo, tak jim to trochu roztáhneme :) OCTU ZDAR!

Jaký ocet funguje a jaký nefunguje?

Pípap | 07.04.2012

Pujdu si taky udělat pokus, ale nevim, co koupit. poradte

Re: Jaký ocet funguje a jaký nefunguje?

Tsignotschka | 11.05.2012

obycejny ocet - kvasny lihovy, byvaji to ty nejlevnejsi. Rozlivam po troskach na beton a diky nemu stihnu vzdycky schovat seno ;) Jak roztrhate mraky, tak zacnou letat letadla a pak uz ani ocet moc nepomuze, ale urcite tim dest na chvili oddalite pripadne zmirnite jeho intenzitu. Nam ocet pomaha i na zaprseni, kdyz shlukuji mraky a chcou udelat asi velke bourky, tak diky octu se ty mraky normalne vyprsi bez bourek.

Re: Re: Jaký ocet funguje a jaký nefunguje?

pavel | 07.08.2012

Když začnou lítat letadla a začnou dělat tu "bílou" oblohu tak rozlévání octu na beton moc nepomůže, ale mám zkušenost, že nechat postupně vyvařit litr a půl nebo dva litry octa ve varné konvici (ale musí se to hlídat a stále zapínat a vypínat tu konvici, aby to neuteklo - dělá se pěna) udělá takový cca 20 km komín v průměru, kdy se ty umělé mraky drží okolo a když je vítr zažene do toho "komína" tak se většinou rozpustí a je krásně vidět, že i ty tzv. contrails, které by jinak byly kolik km dlouhé, se zkrátí na minimum. Takže i na masívní chemtrailsování za pomoci mnoha letadel jde odpovědět "vařením" octa v konvici.

ocet

Support for blue sky | 01.11.2011

V Kauflandu se drží již asi měsíc ocet na ceně 6.90,- / 1l.

Zdravím souseda od Havířova-octovníčka

Ostravěnka | 29.10.2011

Dnes (sobota) opět nad moravskoslezskou metropolí asi kolem poledne se v husté oblačnosti, vytvořila díra v oblaku s vykukující modrou oblohou.Srdce mi poskočilo radostí neboť mi bylo jasné,že někdo začal octovat.Ihned jsem se přidala také a to tak , že jsem na venkovní parapetní desky všech oken, rozložila ručníky řádně smočené v octu.Zavelela jsem manželovi ať se obleče, že jdem na procházku si užít sluníčka.
Jelikož moje akce s octovaním zná, tak se nedivil ,když jsme se na procházce toho sluníčka dočkali.Samozřejmě , že cca po 2 hodinách letadla se snažila opravit díru, viděla jsem jen 2, ale měla jsem dojem, že snaha od nich byla to zatáhnout " jiným způsobem".Protrhaná oblačnost vydržela tak do 16.hod. což jsme se akorát vraceli domů.Octu dík a octování zdar.

Nevyhazuj starou varnou konvici!

u Havirova | 21.10.2011

Vazeni, stara varna konvice, dame ven, otevreme a nezavirame poklop, nalijeme par dcl Stavy na pocasi, tedy octa (mnozstvi nutno vyzkouzset dle typu konvice, at nerozstrikame horky ocet na domaci zvirata a jine rostliny), zapneme, postupne dolevame ocet dle odpareneho mnozstvi...a 1L je ve vzduchu behem par minut :-) jinak je fakt divny pocit, kdyz se po protrhani zacnou priblizovat a hucet sprejovaci letadla :-) i herlikopterka nekdy zaburaci, male neoznacene vrtulove letadelko uz tady taky bylo...takze at si blyska, buraci, s octem prima pocasi! :-)

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek