OCTOVÁNÍ: Liberecký kraj

:-)

Petr | 31.08.2017

Bože to jsou bludy a nesmysly, kdyby bylo 12.století, tak ok, ale dneska věřit těm nesmyslům o chemtrails, duté Zemi, iluminátech atd.????

termin octovani

Hanka Lbc | 15.10.2013

ahoj vsem, pojdme se spolecne semknout a domluvit termin...den...vikend...a octovat vsichni....at uz z Liberce a jeho okoli ci cele ČR;)))

Re: termin octovani

Martina | 10.01.2014

jsem pro! :)

Lomnice nad Popelkou a Stružinec

Radka | 05.07.2013

také octujeme :)))) krásnému počasí zdar :)

pozdrav z Frýdštejna

JirkaF | 22.05.2013

ahoj všem.
to co se nám děje nad hlavami mne neuvěřitelným způsobem s.re. Připojuji se k octování. Začínám (pokud to bude nutné) tento výkend. Trochu mi to trvalo..zabývám se tím teprve tak rok.

Re: pozdrav z Frýdštejna

Rassen | 11.06.2013

No, to naštěstí nejsi sám. Ale obávám se, že je nás stále málo. Já octuji již několik let, jednoznačně to má účinek, ale finanční prostředky na tyto bohulibé aktivity jsou poněkud omezené. Odpařuji pomocí PB vařiče. Dnes mám zapáleny dokonce dva, ale stále prší, obloha se jen trochu prosvětlila. Na opravdu účinnou akci by bylo zapotřebí odpařit dle mého odhadu tak 100 l denně v každé vesnici (někdy méně, podle počasí). Zatím jsme klimoušům pro smích, a to nejen jim. Nikdo tomu nevěří, debaty o octování se setkávají s ignorantstvím. Myslím, že v době současných klimateroristických akcí by bylo zapotřebí octování prezentovat lidem tak, aby byl výsledek jednoznačný. Poté by snad bylo nakročeno ke zřízení tzv. "obecních octovačů" :-) Nelze neustále táhnout náklady na nákup a odpařování octa soukromě :-( Jsem z Karvinska.

Cv

Cvrček | 18.01.2013

Ahoj je tu někdo z okolí České Lípy ? :-)

Vysavačem na chemtrails

Jirka | 31.05.2012

Ahoj přátelé.Už dlouho bojují proti chemtrails. Ano, je to to svinstvo, aerosoly hliníku,barium 83 a stroncium 383,které na nás vypouštějí z letadel.O co jde ? dostat do ovzduší co nejvíce odpařeného octa. Já v zimě používám výparník na komíně a teď když se netopí používám starý vysavač.Dám hadici na výfuk a do skleničky, která se dříve používala na stříkání barvy, naliji teplý ocet.Zapnu vysavač,nechám běžet asi minutu,on se zahřeje a fouká teplý vzduch.Pozor, hadici vysuňte z okna, foukal by z ní usazený prach. Potom hadici nasunu na mističku a stříkám z okna.Je to tak jemně rozprášené,že se to vypaří,než to dopadne na zem. Přeji všem hodně úspěchů.A těm co nevěří " myslíte ,že takto létají dopravní letadla ?Adresa stahnutá níže https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x-y3wfld1Qg Ahoj Jirka.

kontakt mail

sir_george | 29.08.2012

ahoj jirko, posílám svůj mail pro kontakt na liberecko a jablonecko pro koordinaci a spojení sil

private.9363@gmail.com

díky všem za zprávičky

zaoctujte!!!!!!!!!

Sheogorath | 31.05.2012

Chystají se přízemní mrazíky, tak pojďte všichni pořádně zaoctovat!!! Ať to nezničí úrodu (jahody, třešně, meruňky.. atd atd.)
Mě osobně se nejvíc osvědčilo vypařování přímo z konvice nebo vylít ocet někam na silnici/na beton.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek