OCTOVÁNÍ: Liberecký kraj

zaoctujte!!!!!!!!!

Sheogorath | 31.05.2012

Chystají se přízemní mrazíky, tak pojďte všichni pořádně zaoctovat!!! Ať to nezničí úrodu (jahody, třešně, meruňky.. atd atd.)
Mě osobně se nejvíc osvědčilo vypařování přímo z konvice nebo vylít ocet někam na silnici/na beton.

octování

Petr | 16.05.2012

Ahoj Helčo , já jsem začal octovat asi před rokem a opravdu to funguje.Z továrny mi poslali sponzorský dar 100.litrů.I když jsem byl pár jedincům pro smích, tak mi to nevadilo,( hospodské troubové)pro mě nevzdělanci.Tady v Hradci jsme dva co já vím,to víš hluboko do kapes a tak já profituji.Dík za to že jsi jen doufám že nás jich bude víc.Ahoj Petr

Re: octování

Helča | 16.05.2012

Ahoj Petře,
tak jsem ráda, že nás je víc. Dnes jsem zase koupila balík octa, potkala jsem švagra, a ten se jen smál, že to asi pijeme?? no kdo chce kam, ???, ale nad naším domem bylo modro, ráno jsem octovali, opravdu to funguje. Zítra jedeme na výlet na Oibyn-Německo, vlakem do Hrádku n.N. a pak pěšky, tak budeme cestou octovat, ať máme hezky. Taky máme známé na Vrbatovce v Krkonošíc a ti také octují. Když si přečtu, co to vše zbůsobuje, tak je mi z toho ouvej. Nechápu, jak může vláda tohle dovolit a mlžit. Je nás opravdu tolik na světě, že nás chtějí zlikvidovat!!!
Zase někdy ahoj. Helča

Třetí cesta

J | 21.12.2011

Ahojky všichni,

nejvyšší čas s chemotrailsem zkončit !!! Zapojte se do hnutí Třetí cesta, nebo rozešlete níže uvedený odkaz všem koho znáte. Díky za aktivitu

https://www.treti-cesta.cz/page16.html

Re: Třetí cesta

Helča | 14.05.2012

Octujeme už 3 měsíce, bydlíme pod Černou studnicí, funguje to, ale zatím je nás tu málo, včera vál vítr od severu, tak se to pěkně pročistilo směrem na Kozákov, těším se na dalšího příznivce boje s chamtralsem z našeho okolí.

Re: Re: Třetí cesta

Míla | 17.06.2012

Ahojky Liberecko zdraví Jablonecko,octujeme od letošního březnaa je to fajn mít modrou oblohu a sluníčko.Ocet pomohl i při včera,cílené klimateroristické akci s bouřkou a kroupama.Rychle se to přehnalo pryč.Dnes mi octík došel,tak jsem zkusila použít do rozprašovače,žlutý citronek co se dává do čaje a také to funguje.Musí se to naředit vodou. Octování zdar.

Re: Re: Re: Třetí cesta

Helča | 01.07.2012

To jsem ráda, že nás je víc v tomto regionu. Manžel si ráno přivstal, sušíme seno, pršelo. Tak hned ohřál ocet, napojil na vysavač a rozprašoval, protože jinak bychom nemohli sušit, sluníčko nebylo vidět. Ohřátý ocet se vypařuje lépe. Během 1/2 hodiny vysvitlo sluníčko, mraky se odstěhovaly pryč.Na počasí, co nám hlásí v médiích se nedá spolehnout, protože to nejsou normální mraky, ale chemtrails. Těším se na další příznivce octování.

Re: Re: Re: Re: Třetí cesta

Míla | 09.07.2012

Ahojky Helčo,tak jak jste tam u vás zvládli ten 9 denní klimateror,tady u nás to dopadlo dobře.Ocet pracoval na plné obrátky,ve dne i v noci.Také jsem zasvětila,manžela aby se nedivil,že je všude cítit ocet a názorně předvedla jak se dá,protrhat chemodeka.

kontakt mail

sir_george | 29.08.2012

helčo,ozvi se mi mail:
private.9363@gmail.com

spojíme síly, liberáči také,díky jablonecko

Re: Re: Třetí cesta

sir_george | 07.08.2012

ahojky helčo můžeme se nějak spojit pro spolupráci ?, díky

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek