OCTOVÁNÍ: Plzeňský kraj

Horaždovice-Nepomuk-Plánice

Karlos | 14.11.2012

Nazdar bojovníci, od září v lokaci mezi Npomukem Plánicí a Horažďovicemi když je potřeba vypařujeme ocet ale i kyselinu citronovou . Do dnešního dne cca 50l octa a rozmístěno 14 orgonitů :) Výsledky se dostavili okamžitě při prvním octování . Jen ten vrtulník nebyl. Zato se po našem první a asi nevětším otevření oblohy , objevila tři nízko letící letadla která letěla ve formaci šikmo vedle sebe. Zakroužili pomalu nad námi asi čtyři kolečka a pak zamířily směr Klatovy . Slunci zdar....

Plzeň humus

fuxxu | 18.09.2012

brutální nálety o slunečných prázdninových víkendech, několikrát sem si všimnul i nočního obmřížkovávání měsíce (při úplňku)

https://www.pixhost.org/show/2618/14139071_asdf.jpg

Octová polívčička po ránu

Aolian | 09.09.2012

Díky za akční a inspirativní web. Konečně jsem se přes letošní kvanta práce prokousal k tomu, abych se podělil se svými zkušenostmi. Nejčastěji octuji po ránu, kdy je příznivá tendence ke stoupavým proudům vzduchu do atmosféry. Často se sám od sebe budím už po 4. hodině ranní. Udělám nějaké propucy technických implantátů a ve spolupráci s přírodními bytostmi se pokusíme zharmonizovat koloběh vzduchu. Jakmile začne svítat, postavím na plynový vařič v dílně veliký hrnec plný octa. Ocet zahřeji téměř k varu a pak odnesu hrnec ven na zahradu k fontáně. Když neprší nebo nefouká vítr, mám plynový vařič přímo na zahradě na starém stole a ocet neustále přihřívám.
Do 20ti minut se začnou objevovat první sprejeři. Ocet je ale už ve vzduchu a působí na redukci baryových mraků. Také dokáže úspěšně oslabit a "odstrčit" bouřku.
Své pokusničení provádím na Klatovsku a obvykle je u nás poznat, když někdo octuje v Klatovech a okolí. Když někdo vydatně naoctuje v Klatovech, lépe se pak propojují přírodní energie mezi našim pohoříčkem a Šumavou. Tyto energie omezují působení mikrovln a elektrosmogu a již několikrát se stalo, že to docela rychle vyprásklo baryovou deku nad celým Klatovskem.
Teďka na podzim určitě budou klimoušové ve vydatné míře vyrábět inverzní počasí. Kdož jste od Klatov a z okolí, co kdybychom se někdy zkusili přes mejlík domluvit na hromadném zaoctování? Jsem teď skoro pořád doma a můj mail je
aolian67@volny.cz

dnešní octování

simandlík | 17.08.2012

Dnes dopoledne začala letadla nad Rokycany rozstřikovat chemtrails, až to za pár hodin celou oblohu pokrylo šedou chemodekou. Stačil ale necelý litr octa a chemodeka se rozpustila, i když ji o hodinu později zase posprejovali (už ale ne s takovým účinkem)...

Mimochodem, dnes byly hned několikrát k vidění contrails a chemtrails současně. Prostě jedno letadlo vypouštělo ńormální krátkou stopu a jiné letadlo hned vedle vypustilo chemický sajrajt. To by měli vidět ti ´´popírači chemtrails´´, aby už konečně prozřeli...

octování v Rokycanech

simandlík | 10.07.2012

O octování jsem se dozvěděl teprve před několika dny a hned mě napadlo to vyzkoušet. Včera jsem vypařil asi půl litru (pomocí hadru a rozprašovače), do několika desítek minut se rozjasnilo a asi hodinu přes nás nepřešel žádný mrak, i když jinde na obloze bylo mraků hodně. Ani ne hodinu po začátku octování přes Rokycany přelétlo nízko letící letadlo a do večera tu zakroužila ještě dvě další, ale těžko říct, zda to má s octováním souvislost.

Dnes jsem rozprášil další necelý půllitr octa a zdá se, že jedna přeháňka mířící na Rokycany se díky tomu stočila na jih a město minula. Až budou někdy chemtrailovat nebo až sem zamíří přívalový déšť, zkusím dostat do vzduchu ještě větší množství octa a uvidím, zda to bude fungovat..

Re: octování v Rokycanech

Míla | 12.07.2012

Liberecký kraj zdraví Rokycany,jsem ráda,že zase přibyl nový octář.Mně se osvědčilo,rozprašování už když se začínají,vytvářet nenápadné mráčky,které narostou do obřích velikostí a vytvoří šedou deku.Když jsou hlášené bouřky a přívaláky octuji,den před tím i v noci.Hlavní je udržet protrhanou oblohu,co nejdéle,pak už přívaly a buřiny nemají takovou razanci.

Třetí cesta

J. | 21.12.2011

Ahojky všichni,

je třeba s chemotrailsem do budoucna zkončit, zapojte se do hnutí Třetí cesta, nebo rozešlete níže uvedený odkaz všem koho znáte. Díky za aktivitu

https://www.treti-cesta.cz/page16.html

Radar

Aya | 17.11.2011

flightradarem lze prokázat podle čísla letu, že letadla zejména lufthansy a DHL se odklánějí z tras o celé státy. letadlo napsaný pod číslem letu z franfurtu do mnichova skončilo přes klatovy (při octování) ve vídni, prokazatelně.... buď falšují celé letové záznamy, nebo jen na flightradaru, pro ovce... :-)

Klatovy

Aya | 17.11.2011

17.11. Klatovy uhájeny, 3l odparem, viz. snímky družice :-)

Klatovy

Aya | 29.10.2011

Litr v rozprašovači udělá svoje, ale chtělo by to zabudovat jako druhou nádrž do automobilu s použitím vysokotlakých trysek směrovaných za vozidlo. Nemohli bychom se inspirovat u Airbusu? :-))

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek