OCTOVÁNÍ: Karlovarský kraj

Re: pozdrav

Danda | 15.11.2011

Ahoj, včera dopoledne (Ne) jsem měla pocit, že konečně vidím opravdu modrou oblohu - trochu i mojí prací - 5-ti litrový kanystr se nějak vyprášíl do ovzduší....:-)
Ale pak jsem se podívala z domu na opačné straně a úsměv mi zamrznul - viděla jsem dvě super velká letadla, která dělala každé 4-ři tlustý čáry ve formaci za sebou! .-(((
Donutilo mě to se opět zamyslet nad smyslem nejen octování a dospěla jsem k názoru, že si bez odvety nenechám sr.t na hlavu!!!
Takže - orgonity fungují, ocet se vznáší vzduchem a já se snaží sebe zharmonizovat do pozitiva a pak jde vše - STALO SE!!!
PS:našla jsem parní čistič a vyzkouším ho ve st a dám vědět...

Přeji čisté srdce i slunce a vzduch

Re: Re: pozdrav

Namur | 15.11.2011

Ahojky, je to děs co to pouští, viď?...všiml jsem si, že i asi něco nového černého...a pak se v celý republice divý, že jsou zhoršené stavy ovzduší! Mě se z toho vždycky srdce vzteky rozbuší. V televizi byl starej hydráč z ČHMU....ještě se přiblbě koukal na otázku diváků a chemtrails. Nepopřel to, ale ani ne potvrdil. Teda potvrdil, řekl, že se to týká stratosféry.... Jsou to takový lumpové!!!! Jsem zase nas.án...protože to musíme dýchat a i naše děti a příroda a ...a člověk je téměř bezradnej...tak si objednám orgonity a jdu koupit ocet. V neděli jsem dal pět litrů....a lítali si nade mnou jak magoři...magoři...

čáry

Danda | 15.11.2011

Ahoj, dneska po konzultaci s kamarádkou se pokouším přijmout myšlenku, že to, co se děje na obloze, je nutné proto, aby všichni pochopili, že se dějí změny!
Důležité je i to že hněvem a bojem posilujeme jejich počínání :-(
Pokouším se přijmou hněv a bezmoc a potom vizualizací a světlem čistit oblohu......( a nákupem octa v tesku za 9,9) :-)))

Re: čáry

Namur | 15.11.2011

I nasranost patří ke mně... :)), jinak bych si připadal jako světoovČan... Ty čáry na nebi jsou proto, že jim to dovolujeme... Necháme ze sebe dělat blbečky těma co jim dobrovolně dáváme daně a tak.... Chápu jak to kamarádka myslí....ale nesouhlasím... :))) A díky tomuhle postoji jsem už i něco viděl a zažil A můj hněv - nasrání - tedy rozhodně neposiluji jejich počínání...To si myslím, to vím! .-))) Hněv je stejný jako láska, jako smích, smutek, nadšení, svědění.. .). Je nám dán k rozlišování.... Jsem sem zatím došel...a jdu pro další 5ti litrovku....:))) a tebe zdravím a opovaž se bránit vzteku! :-) Pak by jsi taky mohla onemocnět...o tom už taky něco vím...:)))))))) :-))))))

čáry

Danda | 15.11.2011

To je dobrý! Do bohnic se zatím nechystám.. :-))) Dám mu průchod jako každé emoci....
A co EGO? To taky nezatracuješ?

Teď jsem s dětma koukala na Mrňousky - aneb jak se v mikrovlnce pavouk a moucha zvětší a dostanou jiné schopnosti - co podobnost s HAARP?
Krásný večer s filosofií.. :))))

Re: čáry

Namur | 15.11.2011

Ego...zatracovat? To teda by bylo dost divný, zatracovat něco co je moje plné zkušeností tohoto života! .)) Ego není sprostý slovo...Ego jsem taky já.... :))) No chacha, zvětší se v mikrovlnce...to já s dětma koukám na Simpsny a Futuramu...tam ti je podobností s tím o čem píšeme a diskutujeme ne orgu.... :))) Mrňousky jsem s nima prošvihl, vůbe c netuším o čem je řeč...my jeli Krtečka a Krávy .. si teď nevzpomenu jak se ty krávy jmenovaly... .))
Ještě k tomu Egu.... Ego s Duší jedno jsou... si myslím...ač každý zvlášť tak tvoří jednu bytost, podoba s dvěma hemisférama mozku...dúležité je je spojit, pak skončí vnitřní diskus a a tak....to bych zase filozofoval.... :)))
Dobrou, krásnou, tichou....dobrodružnou noc!
ps - zaoctoval jsem na ráno... .)

Re: čáry

Ayahua | 16.11.2011

Asi tak... včera deset litrů Tescocta z rozprašovače u klatov, letadel moc... :-))

Parní čistič

Danda | 12.11.2011

Dneska mě napadlo - co použít parní čistič v zimní období - máme jeden na půdě - zítra ho najdu a nastuduju návod - aby v tom nebyl nějaký háček !?! .-)))
Nemáte s ním nějaké skušenosti?
Pěknou měsíční noc.

Re: Parní čistič

Namur | 12.11.2011

Tak to nemám teda žádnou zkušenost. Ale počkám si na tu tvojí. Hodně úspěchů přeji. .-)

Re: Parní čistič

Mirri | 13.11.2011

Tak to také nevím, budeš průkopníkem :-). Tady zase lítají o stošest. Provizorní chembuster mi stojí na balkoně a za okno dávám horký ocet (mám okno zevnitř plné mušek :-D).

Přeji krásný den s modrou oblohou.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek