OCTOVÁNÍ: Karlovarský kraj

Zdravím krajany

Mirri | 16.11.2011

Domů jezdím až za tmy, tak oblohu vidím jen večer, je jasná, hvězdičky svítí, nevím nakolik na tom má zásluhu můj chembustr a hadr za oknem trvale smočený octem. V neděli tu celý lítaly o stošest, ale moc se jim nedařilo, čáry mizely a obloha modrala a v podvečer čáry zmizely úplně a obloha byla krásně modrá. Od té doby co jsem tu s vámi a s orgonetem, cítím v sobě klid :-). Nemějte zášť proti těm co sedí v těch letadlech, myslím, že často sami neví co vlastně dělají, je to práce někoho úplně jiného. Pilotům posílám své myšlenky... třeba pochopí. Přeji vám krásný večer a zítřejší volný den (a nejen zítřejší) plný jasné oblohy, sluníčka a klidu ve své duši.

jeden odkaz

Namur | 16.11.2011

třeba vás to osloví...mě tady jo....

www.jeshua.cz

Čau Namure!

M. | 16.11.2011

Koukni, čtu právě Matthew: sdělení na listopad 2 a je tam vzkaz pro Tebe i pro mě a pro ty další, co se nechali včera vytočit či nas..t : „stejné přitahuje stejné“. Energie temných myšlenek a tužeb duše přitahuje stejný druh energie v tomto rozsáhlém poli negativity a přináší ji do životů duší, do jejich světů a kolektivních vědomí jejich světů. Právě to se stalo na Zemi.
Když toto pochopíte, nemusíte cítit odpor, hořkost, hněv, nebo soudit – emoce, které vysílají nízké vibrace způsobující nerovnováhu. Můžete cítit trpělivost, vděčnost a odpuštění. Nejenže tyto kvality předávají světlo, které pomáhá, abyste zůstali v rovnováze nebo ji znovu získali, ale jejich vysoké vibrace dosáhnou těch lidí, a možná zjemní jejich chování a postoje – možná, že to je právě to, co jste si zvolili ve smlouvě duše.
Já jsem P.M.a napsala jsem ten článek Máme potenciál rozpouštět chem... myšlenkou JIŽ SE STALO
Byla jsem teď dva dny na tom asi tak jako Ty:-) Chtělo se mi brečet a řvát..Využila jsem to a poslala dopis zastupitelům o tom r. jodu...
Dnes mám ale předsevzetí zhluboka dýchat a svítit-to je to s čím je třeba pracovat, aby jsme to dali. Jsme si ňáko podobní,Namure, jak Tě tak čtu... :-) Mám Tě ráda:-)

Re: Čau Namure!

Namur | 16.11.2011

To je hezký co píšeš.... a děkuji! .-)
To by bylo na delší povídání, víš? .-) Nebo psaní. Emoce jsou krásná věc...všechny. A za dva roky jsem se šoupl někam kam jsem neměl ani tušení. Stále však jsem chlap... :))) a chlapy mají tu energii trošku jinou...:)))) A odpor, hořkost,soudit..... učím se a snažím se neposuzovat, tudíž i neodsuzovat....dívat se... . Teď nevím jak to srozumitelně popsat, přeci jen se mi hlavou honí pracovní věci. Přijel jsem teď od Božího daru. Je tam fantasticky nádherně, nelítají, vzduch čistý....tak jsem se trochu kochal... . :)))
A jseš dobrá, fakt! Že jsi něco podnikla.
Už jsem to nabízel i Dandě, možná bychom se mohli sejít, a něco vymyslet společně. Je super, že jsme tu už tři...tedy vlastně od rána už čtyři! Určitě si máme co předat, říct a tak... Co vy na to?
A podoba určitě není čistě náhodná!!!! .-)

Re: Re: Čau Namure!

M. | 16.11.2011

Já jsem jen na návštěvě, abych s Tebou pokecala:-))
Jsem z Č.B. a tuším, že hodně blízko Orgoneta:-)
Ale 3 hooodně dobrý octáři pro váš kraj úplně stačí. A jestli máš emoce jako hru a jsi nad tím - ono jadrné české slovo v určité chvíli má něco do sebe a i když jsem jemná a citlivá žena,téměř opravdová dáma:-) tak se ho vůbec nezříkám. A když pak přijde úleva či dokonce humor a pohoda,no proč ne? V sobě negativní pocity držet nesmíme, to máš úplně pravdu!
Hezký podvečer večer i noc všem a nenechte se otrávit :-)))
P.M.

Re: Re: Re: Čau Namure!

Namur | 16.11.2011

Jojo, pak mi to docvaklo, že ČB.... Bez onoho jadrného českého slova...jejich víc...nebylo by češtiny! :))
Nám opět svítí slunce! Musím zajet nakoupit ocetku, jestli vypařují, tak to nemusím ani strkat do komína...použiju jejich výrobník tepla a pošlu to nahoru. :-)
Jo a slovy jednoho indiánskýho starce:" Naučme se milovat tmu." To ti je tak hluboká myšlenka..... :)))
Pa a pohodu a klídek a Čisto!

Sluníčko ?

Danda | 16.11.2011

čauky, kde jsi ho dneska viděl? Já jen nakreslené...:-)
Včera jsem něco málo rozprášila ale pokračovat budu až dnes
Také zdravím dalšího zdatného pomocníka!
Jen a´t je nás víc
Přeji slunečný odpočinko konec týdne s mírným větříkem :-))))

Re: Sluníčko ?

|Namur | 16.11.2011

Ráno prosvitovalo nad naší vesničkou, obcí....Teď jsem ve Varech a koukám fakt už taky pomalu mlha nad námi. Safra!!! To chce něco nasadit, na zahradě jsem na den nechal....

Ayahua

Namur | 16.11.2011

A vítej nový octovači.... :))) Letadel je opravdu moc, u nás je jasno, tak jsou moc dobře vidět s tím sajrajtem za sebou!

pozdrav

Namur | 14.11.2011

jak se máte holky děvčata? .))

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek