OCTOVÁNÍ: Karlovarský kraj

Chembustr

Mirri | 18.11.2011

Ahojte Karlovaráci :-), Dando, tady pár info: trubky prý čím delší, tím lepší, já mám 150 cm. Do kyblíku (třeba nádoba od malování) dát vodu tak do 3/4, na dno TB. Do víka udělat díry a prostrčit trubky tak, aby byly ve vodě max. 3 cm. Konce pořádně omotat izolepou. Já mám tyč zatím jednu, tak ji mám opřenou o zeď. Budu sice ještě přidávat, ale i tak nevím jakou to bude mít stabilitu, ikdyž na konce tyči přidám ještě jedno víko, aby se neklátily. Myslím, že takový chembustr je prozatímní, lepší je pak asi ten zalitý pryskyřicí. A jak je to s hlínou, nevím.

Já mám hučení v levým uchu (spíš v hlavě) teprve asi 3 - 4 týdny, nikdy předtím jsem to neměla. Jak jsem se dočetla, tak to může způsobovat HAARP (Ty i Namur asi o tom víte dost). Ale mě to hučení neustává, spíš se zvyšuje. Neslyším to jako pískání, ale jako bych v dálce slyšela letadla. Nebo transformátor. Nějak od počátku tuším, že to nebude nic pro doktora. Tak snad to časem poleví nebo se s tím naučím žít. Přeji vám krásný víkend plný pozitivních myšlenek :-).

Re: Chembustr

Namur | 18.11.2011

Ahoj Mirri, dneska jsem sháněl lamit...v baumax nemají. Neva, nedám se odradit, TB udělám stejně! .-) Chembustr taky, teď už kolem domku doděláno do jara tak bude čas! Hurá. Chci dát měnědé trubky...snad to nebude nic proti ničemu. Jednu s křišťálem mám už zapíchlou u stromku. Voda je tam asi kvůli lepší vodivosti....bych řekl. Izolepou olepit spodní konec?
Hučení v hlavě může způsobovat hodně věcí, já s tím byl i v nemocnici a nic se nenašlo...cca 4 roky zpět. Ale intenzivnější mám už skoro tři. Popisuješ to dobře, jako hučení letadla v dálce nebo vlak. Mám vyzkoušeno, že když jsem na energeticky chráněných místech nebo tam kde je špatný signál mob. apd.., hučení není.
Má to hodně lidí, když se jich ptám, tak to zjistí, ale jinak to nevnímají...asi omámeni....:))
Mám k tomu i jednu pracovní zkušenost...přes jinou firmu pro kontráše...stavební úprava stěn....odstínění místností proti odposlechům, myslím, že ne jen proti odposlechům....Ale je to celkově zajímavý příběh. hodím ho asi na orgo...Jinak odborně se tomu říká tinitus...procento nemocných se zvyšuje.....????? Ale nic s tím moc nikdo neudělá.
Zdravím a přeji hodně všeho dobrého! :))))

HAARP

Danda | 18.11.2011

Tak jsme zase v nějakém stabilním průměru - hlava se stabilizovala, mlhová deka se dává na pochod - trochu jsem ji podpořila ocetema myšlenkou STALO SE. Při pokusu harmonizace okolí jsem měla dojem, že mě někdo zastrašuje a zase za mnou tu díru zavírá....
Nebojím se, zvýším ochranu a jdu do toho znova... :- )

Kdo se přidá ? :- ))))
Krásný den s příslibem klidného víkendu a harmonie

Re: HAARP

Namur | 18.11.2011

Ahoj, vypnuli haarp, tak se hlavy trochu stabilizovali. Já se dnes trochu kochal i sluníčkem. byl jsem na cestách dalekých. Ale jinak je to hnus co se to válí ve vzduchu. Když nebylo slunko, byl to takovej sendvič oblačnosti. Jedna vysoko, pak nic a pak ta mlhovina divná co zespoda vypadá jako nízká oblačnost. Když se ta horní protrhala, tak tam bylo načmáráno od letadel teda dost. Mluvil jsem o tom se známýma...a nic...hmm...tak lítají....vlastně jako by to bylo vpoho. Tak si vnitřně trochu zoufám a říkám ...co s tím...
Hezký večer!

deka

Danda | 17.11.2011

Zdravím ve svátek, tak nám dneska udělali zase hezkou mlhu a zimu.
Já jsem se ale ráno radovala z krásné námrazy a podpořila rozpad mlhy 2 litříky a viděla jsem i na půl hoďky sluníčko!!! :-)
Bylo to akorát abych mohla udělat pár fotek...
Potom ale dorazila od západu neproniknutelná deka a je po žížalkách
Přeji klid a čistý vzduch :- )

Re: deka

Namur | 17.11.2011

Ahoj, já dal litry tři, teď jsem skončil. Trochu se z té šedé stává bílá...ale asi je to málo. Aspoň vzduch se trochu "ochutil". Na orgu je pěknej článek, jak se dva sešli a dávaj hlavy dohromady...:)) Chtělo by to víc takovejch hlav...co ty na to? .))
Kozma to v Chebu asi zvládá, mají tam nějak často podezřele slunko!
Hučí my v hlavě a tak už teď vím, že je to díky haarpu...když nejel měl jsem klid. Udělal jsem si pokus, shrábl s parapetů prach, a dal do vody, pak jsem vzal magnet ke skleničce....to je síla co magnetickýho dýcháme! Tak kdyby jsi se nudila.... Jo a piju ocet místo šťávy...:))) Pak jsme se dočetl, že to dřív takhle pili...víno chudých... :)))

Re: deka

Danda | 17.11.2011

Taky jsem to četla, ale je to pro mě moc velké sci-fi - takovou citlivost zatím nemám. Mohu potvrdit citlivost na HAARP - datuji od mých náctiletých let. Dneska už mám aklimatizováno=ochráněno :- )
Teď tady sedí deka a rodina nadává na podezřelý zápach po okurkách - budu pokračovat zítra - ještě mám dva náboje v záloze a pak musím na nákup.
Vrtá mi v hlave ten chembuster -musím sehnat nějaká trubky! :_ )

Re: Re: deka

Mirri | 17.11.2011

Trubky stačí hliníkové, takže třeba záclonové, aspoň pro začátek :-).

deka

Danda | 17.11.2011

Ty možná někde na půdě najdu. A co dál? Dolů do kýblu TB nasadit trubky, obsypat hlínou nebo zalýt vodou? Něco jsem četla o izolaci trubek, jak mají být dlouhé?
Teď už je u nás jasná obloha, ale odpoledne zhruba ve dvě se něco změnilo, začal foukat vítr a oteplilo se. Moje hlava také hlásí nějaké změny na HAARP.....

Re: Re: deka

Namur | 17.11.2011

Ale máš, máš.... .-) Okurky kolem taky voní...a mě se to líbí...:)) Rodina si už asi zvykla...:) Jen mi nějak lepí nový chodníček...:)
Zatím jsem to lil jen kameny, dnes poprvé na dlažbu...zajímavě to šumělo... a teď i lepí... Ale je trochu protrženo. Hurá, jen vítr a mraky celý den na západ a teď změna - na východ...jak vlaky na nádraží..

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek