OCTOVÁNÍ: Karlovarský kraj

Re: Re

Namur | 22.11.2011

Ty jo, ty máš tři děti? To jsi frajer :)), já dva kluky...a stačí... :)) V okolí znám jen málo rodin se třema dětma ...a to docela za sebou co??? Takhle jsem se sourozenci...hezky po roce a půl... :-) A já nemyslel real knihu, jsem pochopil že netovou..a až teď mi došlo, že myslíš net jako celek...:) Tak posílám odkaz.... je to fakt pecka, když něco hledám je tam snad ke všemu něco!!!!
https://www.bibliotecapleyades.net/
Tak příjemné čtení...mamino .-)

Díky

Danda | 22.11.2011

Ano holky - pro lepší zrcalo - někomu stačí jedno dítě :- ) no a nám jedno nestačilo, tak ještě dvojčata!
Když jsem zjistila jako matka, co nám sypou na hlavu, byl to šok i vzhledem k tomu že děti mají alergie, ekzémy a jiné "civilizační" problémy..... ta prvotní bezmoc byla strašná :-(
Ale vývojem=probuzením to již beru jinak :- )
Krásný čas s dětmi a trpělivost se sebou i s nimi

Re: Díky

Namur | 22.11.2011

:) to je hezký s těma holkama...vždycky jsem chtěl holčinu, ale nebylo dopřáno, jednou tedy skoro jo...ale....no a dneska už vím proč...tehdy museli něco zasajrajtovat do vzduchu silnýho..bylo jich u apolináře maminek podobných hooodně:( Jak na běžícím pásu...v 6, v 5, měsíci.
Já jsem si ty "civilizační" choroby dal na sobě....dost silně...až neskutečný co může jedno lidský tělo prodělat, přežít a ještě se ze všeho dostat...pro MUDry záhada...:) Jo byl to pro mě taky šok...zažil jsem přesně to probuzení o kterým mluví David Icke..., když jsem to viděl to jeho vyprávění úplně mi to bralo dech...naprosto identicky to převyprávěl za mě. A když jsem zjistil ty sračky co sypou...uf...měsíc jsem to rozdejchával se slzama v očích a chodil v noci na zahradu si povídat s "Matkou Zemí"...
Beru to taky už jinak...ale..to stále zůstává a k tomu otázka..co s tím...
Tobě .. vám taky klidnou noc a krásný čas a pevný nervy....:))

Re: Re: Díky

Namur | 23.11.2011

jo a ještě mne napadlo, ať si tady nepíšeme tak veřejně...

dolii@seznam.cz

kdyby náhodou... .-) dobrou

krystaly

Namur | 20.11.2011

Já mám doma jen malinký s otvorama pro nitky, byly na provázku....Jinak je kupuju od známého co dělá do kamenů. Dává mi dobrou cenu. Za 400.- není špatná cena jestli jich je hodně... . Půlku bych vzal když tak. ???
Jsem si všimnul, že se mi ještě neodpařil ocet co jsem vylil v pondělí...stále je cítit na kamenech...tomu přístupu slunce dávají...ufuf..jo snažím se být furt nastaven na rozpouštění, kldyž ne mraků tak aspoň negativna...
Dobrou a dobrý den. :)

Re: krystaly

Danda | 21.11.2011

Dávám odkaz na křišťály - je potřeba se rychle eozhodnout - akce je do konce listopadu - je toho 5kg, ale za dobrou cenu, kdyby se nás domluvilo víc, tak se podělíme :- )
https://www.minasgerais.cz/kristal-hroty-male-5-kg-157495.php

Dneska to ráno vypadalo nadějně se sluncem, ale teď je to tak na tři litříky.... :-)))
Slunce a mír v duši

Re: Re: krystaly

Namur | 21.11.2011

To je pecka ta cena...to je na několik let...když teda nerozjedeme výrobu orgonitu ve velkým... :) Ale 5 kilo za 500.-!!! Já dal za 6 ks sice velikých 600!!! Ty brďo, kdo objednává 1. ?
Klídek a pohodu v mysli!!! :))

Re: Re: Re: krystaly

Danda | 21.11.2011

Já je klidně objednám, ještě si v klidu projdu celou jejich nabídku - objednávat budu ve st.
čauky

Re: Re: Re: Re: krystaly

Namur | 21.11.2011

Tak jo, chci půlku za půlku.... .-)
Jo a má bednu plnou měděných špon...kdyby náhodou...zadarmo.
čauky! .-)

krystaly

Danda | 21.11.2011

OK objednám je. Koukal jsi že mají i větší za menší peníz? Pro můj kýblák stačí malé a na TB taky. Zatím nehodlám nic odlévat, ale kdyby se ti to podařilo, tak bych nějaké vyzkoušela.
Potřebovala bych ještě aspoń dvě trubky od záclon , nemáš?
Navečer jsem trochu provoněla vzduch... :-)
Hezký večer

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek