OCTOVÁNÍ: Jihomoravský kraj

Re: octomilka v Brně

Neb | 17.07.2012

Zdravím z Brna. Právě nad Brno míří můj CB. A zdá se že na bouřky má vliv naprosto zásadní. Posila pro Brno vítána. :-)

První zkouška

Prcek | 04.06.2012

Ahoj všichni hlásí se nový octátor. Dovolte mi napsat vám pár řádku. Jsem toho problému úplně plný. O chemtrals jsem se dozvěděl poprvé
tento pátek. No hnus fialovej. Moc jsem tomu ale nevěřil ale nedalo mi to a nalil jsem na dvůr asi litr octu a světe div se asi za hodinku bylo nad dvorkem úplně jasno. Pěkně jsem se vyděsil že by chemtrals mohla být pravda. Odjížděl jsem na chalupu. Koupil jsem si tedy 5l octu. Na místo jsem dorazil už byla tma. Dost jsem se těšil na ráno až octování znovu vyzkouším. U ohně při opékání špekáčků jsem probíral problematiku octování se svou sestrou tá ničemu nevěřila tvrdila že jsou to nesmysly.Začlo drobně poprchat. Tak jsme pomalu začaly balit a v tom sestra povídá,, Tak nalej ocet do hrnce dej ho na oheň a uvidíme třeba přestane pršet".Nalil jsem tedy 5l octu do velkého hrnce a dal ho na oheň.Za půl hodiny přestalo poprchávat a za dalších 30min byla nad námi obloha plná hvězd. Chalupu máme v údolí ve skalách úplně osamotě. Každé letadlo je slyšet mezi skalamy se to hrozně rozléhá. Za celou dobu než se nám podařilo vyčistit oblohu neproletělo jediné letadlo.A najednou to začalo za hodinu u půl proletělo nad námi 17 letadel ve velké výšce. Za všemi čáry jako prase které nezmizely aspoň 45 min. A úplné finále bylo že v půl jedné ráno přijelo k naší chalupě auto z tmavými skly vjelo k nám na pozemek zastavilo rožlo dálková
světla.(svítili na ohniště) po caa 10 vteřinách zhasly dálková světla vycouvali na cestu a pomalu odjely. Vůbec nevím co si o tom mám myslet?? Byla to náhoda někdo zabloudil? Nebo někdo přijel na kontrolu octování.???
Můžu vám říct že jsem měl strach jako prase.Abych to uzavřel.

- Vyplývající rady, poznatky zní: funguje to i v noci.
- Další výhodu vidím že na ohni se dá během chviličky odpařit
obrovské množství octu.Vyčistil jsem odhadem asi tak 5 Km
oblohy.
- Taky si myslím že je to dobré pro osvětu. U ohně se většinou
sejde dost lidí. Člověk jim to může předvést lépe uvěří.
- Široko daleko nebyl komár a žádná jiná havěť.

Nechápu to auto. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
- Je možné aby letadla začala tak rychle reagovat na díru v oblacích?????

- Je možné že ono auto přijelo protože jsem octoval????
- Umí zjistit že někdo někde ničí femtrans???
Jsem nováček v tomto oboru prosím o vaše názory,odpovědi.
Jedno je jisté zítra jdu pro 10 litrů.

Re: První zkouška

Jirka | 04.06.2012

Ahoj Prcku,zdraví tě Jirka ze severu Čech.To jsem rád,že máme nového pomocníka, kterému není lhostejné zdraví nás všech.Octuji už dlouhou dobu,i moje žena je příznivcem a vždy nás to moc potěší, když máme dobré výsledky.Když je špatné počasí a sluníčko nesvítí,tak je pozdě na normální odpařování sluníčkem a proto používám ohýnek,nad ním mám starý pekáč,protože má větší plochu a pak už to frčí na nebe.Když svítí sluníčko a mám nad sebou kříže,je to známka toho,že mě z družice zaměřili a mohu počítat s tím, že se tu objeví mraky.Ano, nechají se pomocí HAARPU krásně nasměrovat. V tomto případě použiji starý vysavač,dám hadici na výfuk, nasadím fixírku,to je sklenička,která se používala na stříkání barvy. Ohřeju ocet naleju do skleničky, pustím vysavač a jelikož je ocet teplý, tak ta mlhovina krásně letí nahoru. Je to paráda, jak to funguje.Takže ti držím palce a hodně úspěchů.

Re: Re: První zkouška

Prcek | 05.06.2012

Ahoj Jirko a ostatní, na jednu stranu celkem koukám kolik octuje lidí mám z toho velice dobrý pocit. Na stranu druhou si říkám proč jsem se o této problematice dozvěděl až nyní.Čistá příroda,vzduch,voda,zdraví lidí je pro mě velkou životní prioritou. Chce to osvětu zapojit další a další lidičky. Tento problém nepůjde zdolat peticemi a jinými prostředky z hora. Mám pocit že tady vede cesta jedině od spodu od nás všech,soustavnou a vytrvalou prací . Dál a dál zjišťuji pro mě nová a nová vstupní data a jsem znechucený a moc nazlobený.Jak si něco takového může někdo bez vědomí lidí dovolit. Sebralo mi to poslední zbytek vysněných ideálů.O HAARPU toho zatím ještě moc nevím ale něco mě dává tušit že v konečném efektu to bude ještě větší problém jak sprejování. Ten vysavač je super nápad vyzkouším to také. I já přeji mnoho úspěchů.Napadá mě myšlenka podnikat ve výrobě octu.
Z největší pravděpodobností bude spotřeba stoupat (:-)))

Re: Re: Re: První zkouška

Jirka | 05.06.2012

Ahojky Prcku a všicni lidé dobré vůle.Situace je velice složitá a zároveň tak tajná,že se naši státníci bojí na toto téma mluvit.Nejsme ale sami. https://www.youtube.com/watch?v=x_2sY_bmRho&feature=player_embedded#t=76s Posílám zde adresu.Kéž by se naši zákonodárci zajímali o toto a né, kolik za to a jak jsou naplněny jejich hluboké kapsy.Jelikož je chladno,tak topím a mám i na komíně přípravek,který dobře funguje.Teď tady je velký vítr a tak nebe čistím o kousek dál,ale nevadí mi to i tak mám pěkný pocit, že umím bojovat proti zvůli. Ten ocet kupuji i 20l, teď ještě v Kauflandu za 6.90 tak to jde. Také jsem navštívil jeden krám,kde ho prodávali za 13 Kč klidně jsem jim řekl aby si ho strčili kamsi a odešel.Přeji hodně štěstí zdraví a dík,že jsme se tady setkali Jirka.

10 litru

Vseznal | 03.06.2012

právě jsem rozprášil po Vyškově 10 litrů :-)

Re: 10 litru

Jirka | 03.06.2012

Ahojky, tak to je paráda,10 l.Já mám na kontě 2 litry,protože jsem posekal a suším.Pomahá to a to je hlavní.Na dnešek vám hlásí předpověď průtrže a kroupy. Dejte se dohromady a společně octujte.Nenechte se ovlivňovat agresorem.Nanejvýš bude příjemný deštík nic víc.Také tady u nás sháním lidi,je jim to všechno jedno.Už jsou naočkovaní k poslušnosti. Zdraví tě Severní Čechy Jirka.

Re: Re: 10 litru

Míla | 23.06.2012

Zdravím ze Severních Čech,také i já octuji od letošního jara,nejsme zde všichni ovce.Mám z toho srandu jak se vždy,po zaoctování vyrojí letadélka a pilně zalepují díru v chemodece.Zvýšil se tu letecký provoz a po večerech na obloze burácejí a lajnují.

hlásí se okr. Vyškov

Vseznal | 10.05.2012

pojďte octovat, už se nedá skoro dýchat..... Každý den, 3 až 5 někdy i 10 litrů octu, sice to leze do peněz, ale aspoň dělám konstruktivní činnost..... Kdyby se v každem městě našlo alespoň 10 lidí, mohli by to s chemem zabalit.....

Re: hlásí se okr. Vyškov

Elda | 11.05.2012

Bydlím cca 20 km od Vyškova směr Kyjov a taky octuji, nedejme svou kůži lacino!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek