OCTOVÁNÍ: Jihočeský kraj

V Jč. kraji se neoctuje ???

Janesa | 31.10.2011

Mám ocet na plechovém pekáčku na parapetu v 8, patře paneláku, sídl.Máj. Po týdnu je až neuvěřitelné, co se tam nahromadilo ze vzduchu za sajrajt. Na povrchu je to samá mastnota, a na dně je usazený nános prachu cca půl centimetru. Na jedné straně je zbarven do žluta, jako by tam napadal pyl, ale v tomto období asi těžko, že? By mě zajímalo, co to je za chemikálie .... Tak přátelé, octujte, octujte ... Hezký slunečný den

Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

M. | 01.11.2011

Octuje,octuje:-) Ne dlouho-od září, ale vytrvale a hojně. Jsem na opačném konci ČB. Prostěradla a staré ručníky na ocet už ani ze šňůry nesundávám-jen polévám octem. A ráno dělám 1-2x týdně okruh autem: Mladé, Nové Vráto, Hluboká,Roudné a kde to jde, tak rozlévám. Už se mi několikrát stalo po otevření dveří spolujezdce,že se ven z auta vyvalil flaškopád. Na okruhu totiž padne tak 16-20litrů. No a když mi to nedá, tak rozlévám hned na parkovišti u supermarketu mezi auty...:-) Vždycky si přeju, aby někdo přišel a řekl:" Jéé, vy taky octujete?" A u školy a školky leju po litru dvou-to je základ. Ať mají dětičky hezky,až půjdou ven! Mám doma dobrý výhled z okna a když začnou lítat letadla, tak mívám fakt silný nutkání okamžitě vyrazit autem:-) Když je nízká oblačnost,vyvařuju na balkóně. Asi týden mám koupené orgonity a křišťály a je mi s nimi moc dobře-mám spoustu energie a citím pohodu.. Jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Tak děkuju za spolupráci! :-) Doufám, že je nás tu víc!

Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

Janesa | 04.11.2011

To je super, že se někdo z našeho kraje ozval. Mám z toho radost. Znám pár lidí, co v Jč.kraji octují, ale chtělo by to, aby jich bylo více. Chystám se rozeslat po mailu odkazy na film Aerosolové zločiny a zároveň na tyto stránky. Čím více nás bude, tím lépe se nám bude dýchat... Orgonity jsem si taky pořídila, mám je doma v každé místnosti a jeden nosím neustále na krku. Jejich energie je úžasná a léčivá. Ahojky a hezký slunečný víkend... jdu octovat...

Re: Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

M. | 04.11.2011

No, včera a dnes mi to nějak nefunguje... Rozlila jsem ráno 16l a nic. :-( Je to nad náma mimořádně hustý. Předtím jsem byla pár dnů pryč z kraje.. Kéž by nás bylo víc! Ten mail je dobrý nápad, už jsem taky nějaký do světa poslala. Jen ať to lidi ví a pozorujou to.. A octujou! O víkendu to rozbalíme, ju? Octu zdar!

Re: Re: Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

Janesa | 04.11.2011

Ahojky, já ráno rozlila horký ocet do plech. pekáčku na okno a po cca 1 hod. jsem zpozorovala trochu roztrhanou oblačnost, ale pak se zase vše zatáhlo. Přidala jsem na další okno ještě jeden větší plech. Přilévám do nich horký ocet.Než ho přileju, tak do studeného namáčím utěrku (aby ho ubylo), kterou mám neustále pověšenou na sušáku z okna. Kdyby to měli všichni na okně, věřím, že by jsme měli jinou oblohu. Snad se to časem rozjede, Přes zimu to bude horší, ale když se přidá více lidiček, tak možná tak tuhá zima nebude (jak mají naplánováno). Odkud čerpáš informace ?

Re: Re: Re: Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

M. | 07.11.2011

Ahoj! Čerpám z Orgonetu, ale některé info, které by mi způsobily strach či obavy už nečtu. Je důležité zůstat pozitivní a rozdávat úsměvy a dobrou náladu..! To je důležitější než octování. Každý pozitivní člověk navíc nás - planetu Zemi- sune blíž k výhře. Ale slunce teď potřebujem- dává nám úžasnou energii. https://www.vzostup.sk/mimoradna-zprava-o-poselstvi-1-lasky-%E2%80%93-boha
Najdi si k octování víc míst, kde můžeš rozvěsit nějaké staré hadry, ručníky, nebo prostěradlo, To není nikomu divné, budeš vypadat jako posedlá hospodyňka, nebo to rozvěš, když je tma.. Když uschnou, složím je na sebe na hromádku a zase je poleju litránkem a znova rozvěsím. Jedna holka tu psala, že chytrá ženská najde spoustu míst, kam tyhle hadry rozmístit... Zkoušela jsem také odvařovat ocet pod digestoří zaplou na plno.. V létě to bylo snadné, ale i teď na asfalt vyleju několik litrů na různých místech,kde se zrovna pohybuju, odpařuje se to pomalu, ale je jasný, že to dobrou práci udělá. Dnes už jsem udělala kolečko a je za mnou 4l na silnicích a 1l na hadrech na šňůrách. Přeju krásný den!

Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

J. | 07.11.2011

Ahojky, taky čtu Orgonet a další: Osud.cz, Aluška.org, euroSeptik, reformy.cz, probuzeni.blogspot, czechnewstv.cz, lightworker.cz ... a další. Čtu všechno, abych byla v obraze. Na mě už to špatné tak nějak nepůsobí. Beru to pouze jako informace a pak už se tím nezabývám. Zkrátka nechává mě to v klidu a spíše pracuji na sobě. Před spaním si pouštím meditační CD, při kterém se dostanu do podvědomí (super Alfa), kde si zakóduješ jaký svět, či budoucnost chceš mít. O víkendu jsem ocet ohřívala v litrovém hrnci a horký dávala na parapet. jakmile vychladl, hned jsem ho zase ohřála. Pěkně se to odpařovalo. Zkus to taky. V zimě to jinak nepůjde. Zatím se měj a ať mám více sluníčka.

Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

M. | 07.11.2011

Tak to jsme na stejné lodi ve vícero směrech! :-)
Dneska hezky, viď?
Ahoj!

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek