Octová polívčička po ránu

Aolian | 09.09.2012

Díky za akční a inspirativní web. Konečně jsem se přes letošní kvanta práce prokousal k tomu, abych se podělil se svými zkušenostmi. Nejčastěji octuji po ránu, kdy je příznivá tendence ke stoupavým proudům vzduchu do atmosféry. Často se sám od sebe budím už po 4. hodině ranní. Udělám nějaké propucy technických implantátů a ve spolupráci s přírodními bytostmi se pokusíme zharmonizovat koloběh vzduchu. Jakmile začne svítat, postavím na plynový vařič v dílně veliký hrnec plný octa. Ocet zahřeji téměř k varu a pak odnesu hrnec ven na zahradu k fontáně. Když neprší nebo nefouká vítr, mám plynový vařič přímo na zahradě na starém stole a ocet neustále přihřívám.
Do 20ti minut se začnou objevovat první sprejeři. Ocet je ale už ve vzduchu a působí na redukci baryových mraků. Také dokáže úspěšně oslabit a "odstrčit" bouřku.
Své pokusničení provádím na Klatovsku a obvykle je u nás poznat, když někdo octuje v Klatovech a okolí. Když někdo vydatně naoctuje v Klatovech, lépe se pak propojují přírodní energie mezi našim pohoříčkem a Šumavou. Tyto energie omezují působení mikrovln a elektrosmogu a již několikrát se stalo, že to docela rychle vyprásklo baryovou deku nad celým Klatovskem.
Teďka na podzim určitě budou klimoušové ve vydatné míře vyrábět inverzní počasí. Kdož jste od Klatov a z okolí, co kdybychom se někdy zkusili přes mejlík domluvit na hromadném zaoctování? Jsem teď skoro pořád doma a můj mail je
aolian67@volny.cz

Přidat nový příspěvek