Re: Chembustr

Namur | 18.11.2011

Ahoj Mirri, dneska jsem sháněl lamit...v baumax nemají. Neva, nedám se odradit, TB udělám stejně! .-) Chembustr taky, teď už kolem domku doděláno do jara tak bude čas! Hurá. Chci dát měnědé trubky...snad to nebude nic proti ničemu. Jednu s křišťálem mám už zapíchlou u stromku. Voda je tam asi kvůli lepší vodivosti....bych řekl. Izolepou olepit spodní konec?
Hučení v hlavě může způsobovat hodně věcí, já s tím byl i v nemocnici a nic se nenašlo...cca 4 roky zpět. Ale intenzivnější mám už skoro tři. Popisuješ to dobře, jako hučení letadla v dálce nebo vlak. Mám vyzkoušeno, že když jsem na energeticky chráněných místech nebo tam kde je špatný signál mob. apd.., hučení není.
Má to hodně lidí, když se jich ptám, tak to zjistí, ale jinak to nevnímají...asi omámeni....:))
Mám k tomu i jednu pracovní zkušenost...přes jinou firmu pro kontráše...stavební úprava stěn....odstínění místností proti odposlechům, myslím, že ne jen proti odposlechům....Ale je to celkově zajímavý příběh. hodím ho asi na orgo...Jinak odborně se tomu říká tinitus...procento nemocných se zvyšuje.....????? Ale nic s tím moc nikdo neudělá.
Zdravím a přeji hodně všeho dobrého! :))))

Přidat nový příspěvek