Chembustr

Mirri | 18.11.2011

Ahojte Karlovaráci :-), Dando, tady pár info: trubky prý čím delší, tím lepší, já mám 150 cm. Do kyblíku (třeba nádoba od malování) dát vodu tak do 3/4, na dno TB. Do víka udělat díry a prostrčit trubky tak, aby byly ve vodě max. 3 cm. Konce pořádně omotat izolepou. Já mám tyč zatím jednu, tak ji mám opřenou o zeď. Budu sice ještě přidávat, ale i tak nevím jakou to bude mít stabilitu, ikdyž na konce tyči přidám ještě jedno víko, aby se neklátily. Myslím, že takový chembustr je prozatímní, lepší je pak asi ten zalitý pryskyřicí. A jak je to s hlínou, nevím.

Já mám hučení v levým uchu (spíš v hlavě) teprve asi 3 - 4 týdny, nikdy předtím jsem to neměla. Jak jsem se dočetla, tak to může způsobovat HAARP (Ty i Namur asi o tom víte dost). Ale mě to hučení neustává, spíš se zvyšuje. Neslyším to jako pískání, ale jako bych v dálce slyšela letadla. Nebo transformátor. Nějak od počátku tuším, že to nebude nic pro doktora. Tak snad to časem poleví nebo se s tím naučím žít. Přeji vám krásný víkend plný pozitivních myšlenek :-).

Přidat nový příspěvek