Čau Namure!

M. | 16.11.2011

Koukni, čtu právě Matthew: sdělení na listopad 2 a je tam vzkaz pro Tebe i pro mě a pro ty další, co se nechali včera vytočit či nas..t : „stejné přitahuje stejné“. Energie temných myšlenek a tužeb duše přitahuje stejný druh energie v tomto rozsáhlém poli negativity a přináší ji do životů duší, do jejich světů a kolektivních vědomí jejich světů. Právě to se stalo na Zemi.
Když toto pochopíte, nemusíte cítit odpor, hořkost, hněv, nebo soudit – emoce, které vysílají nízké vibrace způsobující nerovnováhu. Můžete cítit trpělivost, vděčnost a odpuštění. Nejenže tyto kvality předávají světlo, které pomáhá, abyste zůstali v rovnováze nebo ji znovu získali, ale jejich vysoké vibrace dosáhnou těch lidí, a možná zjemní jejich chování a postoje – možná, že to je právě to, co jste si zvolili ve smlouvě duše.
Já jsem P.M.a napsala jsem ten článek Máme potenciál rozpouštět chem... myšlenkou JIŽ SE STALO
Byla jsem teď dva dny na tom asi tak jako Ty:-) Chtělo se mi brečet a řvát..Využila jsem to a poslala dopis zastupitelům o tom r. jodu...
Dnes mám ale předsevzetí zhluboka dýchat a svítit-to je to s čím je třeba pracovat, aby jsme to dali. Jsme si ňáko podobní,Namure, jak Tě tak čtu... :-) Mám Tě ráda:-)

Přidat nový příspěvek