Re: Re: Re: Re: Re: V Jč. kraji se neoctuje ???

M. | 07.11.2011

Ahoj! Čerpám z Orgonetu, ale některé info, které by mi způsobily strach či obavy už nečtu. Je důležité zůstat pozitivní a rozdávat úsměvy a dobrou náladu..! To je důležitější než octování. Každý pozitivní člověk navíc nás - planetu Zemi- sune blíž k výhře. Ale slunce teď potřebujem- dává nám úžasnou energii. https://www.vzostup.sk/mimoradna-zprava-o-poselstvi-1-lasky-%E2%80%93-boha
Najdi si k octování víc míst, kde můžeš rozvěsit nějaké staré hadry, ručníky, nebo prostěradlo, To není nikomu divné, budeš vypadat jako posedlá hospodyňka, nebo to rozvěš, když je tma.. Když uschnou, složím je na sebe na hromádku a zase je poleju litránkem a znova rozvěsím. Jedna holka tu psala, že chytrá ženská najde spoustu míst, kam tyhle hadry rozmístit... Zkoušela jsem také odvařovat ocet pod digestoří zaplou na plno.. V létě to bylo snadné, ale i teď na asfalt vyleju několik litrů na různých místech,kde se zrovna pohybuju, odpařuje se to pomalu, ale je jasný, že to dobrou práci udělá. Dnes už jsem udělala kolečko a je za mnou 4l na silnicích a 1l na hadrech na šňůrách. Přeju krásný den!

Přidat nový příspěvek