opavsko

LUNA | 07.10.2011

Kousek za Opavou je denně octováno od jara. Přišla jsem na to, že nejvíc a nejrychleji se to vypaří, když jsou namáčeny nějaké věci. Když to mám v lavoru, tak nepozoruji téměř žádny úbytek tekutiny.Ani za velmi horkých dnů. Když je horko a pozoruji jak startují ze všech stran (mám výhled na celý obzor) , tak je liju na horký beton... Je sranda pak pozorovat, jak se najednou objevují monitorovací letadla bez čar..(najednou to jde bez "kondenzačních čar), aby se koukly proč jsou modré díry v nebi...místo jejich oparu.
Po tom, co jsem začala octovat, jsem si prvně všimla toho, že se rozpouští jejich čáry. Do té doby se to vždy jen roztáhlo.
a ani jednou nepřetrhlo třeba v polovině. V druhé půlce léta ale přišli sprejovači na to, že když lítají hodně vysoko, tak to na ně nestačí... Ten den jsedm rozlila i 5litrů octa během hodiny a nic. Zkusili lítat i hodně nízko... v tu chvíli jsem se začala i bát, protože hodně nízko lítala i monitorovací letadla. Orgonet mě ale pak uklidnil... že kolem něho taky hodně lítaj už po 3 roky. Uvítala bych moc, aby nás bylo víc...

Přidat nový příspěvek